TU Akadeemia 6 kuud.

Transunity Akadeemia on loodud inimestele, kes on huvitatud enesearengust ja enesearmastusest.

TU Akadeemia ongi justkui sinu virtuaalne koolimaja, kus ootavad sind sulle usaldusväärsed õpetajad, treenerid, terapeudid ja spetsialistid.

Igal kuul ootab sind ees midagi uut ja huvitavat. Olgu selleks siis uus töötuba, Live Webinar, inspireeriv intervjuu, hariv loeng või praktiline kehatreening. Sina ise saad valida millise õpetaja tunnist sooviksid  sellel või järgmisel kuul osa võtta ja sulle sobival ajal saad ka kõiki tunde järele vaadata.

Mis on meie eesmärk ja sulle loodud väärtus:

  • Akadeemia ühendab võimsad õpetajad ühise katuse alla
  • Loob reaalse võimaluse tunda ennast tugeva kogukonna liikmena 
  • Annab võimaluse sulle ise valida millistest töötubadest tahad osa saada. Meie valik on lai.

Kord kvartalis korraldab Transunity Akadeemia vahvaid koosolemisi läbi erinevate töötubade. See on koht, mis loob sulle reaalseid võimalusi muuta enda seisundit IGA PÄEV! 


Mis on liikmelisus?

  • Pead maksma vaid korra kolme kuu möödudes. 🙏
  • Edaspidi võetakse teie krediitkaardilt automaatselt liikmemaks maha ja te ei pea uuesti ja uuesti makset sooritama. Meie poolt saadetakse teile igakuiselt kviitung makse sooritusest.
  • Võid loobuda liikmeks olemisest igal hetkel, võttes meiega lihtsalt ühendust kirjutades aadressil: [email protected]

Mis juhtub järgmisena?

Pärast makse sooritamist suunatakse sind lehele, mis kinnitab sinu makset. Samuti saad meilt kohe ka kviitungi enda e-mailile.

Enne maksekaardi andmete sisestamist tuleb sul luua endale siin ka salasõna ehk password. See on salsõna, mis avab sulle siin akadeemias kõik klassiuksed ja me soovitame sul see endale kuhugile ka üles märkida.( sa võid seda protsessi usaldada, sest kasutad seda vaid sellel lehel)

NB! Kui sa soovid siiski maksta enda  pangast ülekandega, siis ole armas ja kirjuta soovist meile e-mailil: [email protected]


€130,00 EUR

Every 6 months

Your payment information will be stored on a secure server for future purchases

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in